خانه

Shenzhen Eyesky

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5

Shenzhen Eyesky

شنژن Eyesky Technology Co.، LTD (نام تجاری: Eyesky) یک تولید کننده حرفه ای از چین است ، ما در تحقیق و توسعه ، ساخت و بازاریابی از ردیاب ها و سیستم های نظارت بر کیفیت هوا در زمینه ایمنی ، حفاظت از محیط زیست و اینترنت موارد مختلف فعالیت می کنیم.ردیاب ها و سیستم های گاز ما به طور گسترده ای در صنایع مهندسی هوشمند شهری ، ایمنی در برابر آتش ، کنترل اتمسفر ، مهندسی پتروشیمی ، معدن ذغال سنگ ، متالورژی ، برق و تجهیزات ویژه استفاده می شود.هدف ما این است که در آینده به جایگاه اصلی ارائه دهندگان راه حل های ردیاب گاز در سراسر جهان تبدیل شویم.

 

فلسفه تجارت ما: استعدادهای گرا ، فناوری پیشرفته ، ابتدا مشتری ؛

 

سیاست کیفیت: درجه بالا ، پیشرفت ، روحیه ساخت و ساز پیگیری ؛

مأموریت شرکتی: تأمین امنیت برای مردم ، بازگرداندن سلامتی به زمین ؛

فلسفه خدمات: دقت ، راندمان بالا ، راحتی سریع برای هر مشتری ؛

 

محافظت از محیط زیست هوشمند و ارائه دهنده راه حل یکپارچه ایمنی هوشمند.

 

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

فروشنده

مارک های : EYESKY

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 5000000-10000000

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

دوره توسعه

2010، ES10B11، سری ES20B با موفقیت توسعه یافته است، و شرکت شنژن EYESKY فناوری، آموزشی ویبولیتین با موفقیت ثبت شده است.

2011، سری ES90C با موفقیت توسعه یافته و در بازار است.

2012، اخذ گواهی ISO

2014، سری ES30A با موفقیت توسعه یافته و در بازار است.

2015، سری ES80Y-VOCs با موفقیت توسعه یافته و در بازار است.

2016، سری ES80Y-Y8 با موفقیت توسعه یافته و در بازار است.

2017، سری ES80Y-A6 با موفقیت توسعه یافته و در بازار است.

2018، ابر پلت فرم، ES60A شش گوش یک آشکارساز گاز شده است با موفقیت توسعه یافته و در بازار است.

خدمات شرکت

خدمات پس از فروش

رایگان پیش فروش مشاوره

EYESKY 24 ساعته پاسخ سریع قبل از فروش و مشاوره رایگان ارائه می دهد. ما به درخواست شما 24 ساعت شبانه روزی 7 روز پاسخ خواهیم داد و در طول زمان از طریق تماس های تلفنی و تلفنی پشتیبانی فنی می کنیم.

کنترل کیفیت دقیق تولید

هنگامی که یک آشکارساز تولید را به پایان برساند، باید یک فرآیند بازبینی دقیق نهایی و یک خط مشی جدی را تحویل دهد: آیا تمام مسائل مربوط به بررسی طراحی مورد توجه قرار گرفته است؟ آیا محصول مطابق با استانداردهای بین المللی eyesky است؟ آیا همه تأییدیه ها امن شده اند؟ آیا می توان با هزینه ای تولید کرد که ارزش واقعی مشتری را تامین کند؟ از این رو ما آزمایش پیری را بر روی تمام مواد خام و PCB انجام خواهیم داد و در طول تولید همه آشکارسازها را خوب می کنیم، اما مهمترین، ما تیم QC حرفه ای را برای بررسی آشکارسازهای کامپیوتر با یک کامپیوتر قبل از حمل و نقل. اگر تمام آزمایشات منتقل شود، محصول آماده تهیه نام Eyesjy است.

تحویل سریع 1 هفته

ما تولید انبوه و سهام و مورد آماده برای این اقلام، ما ارائه می دهد 3-5 روز سریع زمان تحویل. برای سایر سفارشات بزرگ و محصولات سفارشی، ما شما را به عنوان مشتری اولویت و محموله خود را در اولین بار تولید می کنیم.

<span style = "fonuo؛ نام شما

 

تحویل سریع 1 هفته

 

ما تولید انبوه و سهام و مورد آماده برای این اقلام، ما ارائه می دهد 3-5 روز سریع زمان تحویل. برای سایر سفارشات بزرگ و محصولات سفارشی، ما شما را به عنوان مشتری اولویت و محموله خود را در اولین بار تولید می کنیم.

 

خدمات پس از فروش عالی

 

 

پاسخ زمان: پس از دریافت شکایات مشتری، ما 24 ساعته پشتیبانی فنی پس از فروش را تضمین می کنیم.

اگر مشتریان نمی دانند چگونه به آشکارسازهای ما عمل کنند، ما خدمات آنلاین 24 ساعته را از طریق ایمیل، تماس تلفنی و یا فیلم ها ارائه می دهیم. اگر مشتریان میخواهند آشکارسازهای ما را در بازار داخلی به عنوان توزیع کنندگان به فروش برسانند، ابتدا از سفارشات نمونه برای مشتریان برای آزمایش آشکارسازها پشتیبانی خواهیم کرد و سپس ما کلاسهای آموزشی را برای آموزش به آنها برای نصب و فروش آشکارسازها ارائه خواهیم داد. کلاس های آموزشی شامل مجموعه ای از راهنمایی های ادبی، دوره های ویدئویی و بازدید از شرکت.

گارانتی: تمام آشکارسازها تحت ضمانت 12 ماهه قرار می گیرند، هزینه های تعمیر رایگان تحت عملیات صحیح. بنابراین، مهم نیست که شما از کاربران نهایی یا توزیع کنندگان آشکارساز خود هستید، نیازی به نگرانی در مورد کیفیت یا خدمات پس از فروش نداشته باشید.

شرکت تیم

Eysesky یک تیم حرفه ای و حرفه ای را با هم به ارمغان می آورد. ما دارای دفاتر فروش، R & D Dep، QC Dep، Departament Depot خدمات پس از فروش، بخش تولید و بخش منابع انسانی هستند. به عنوان گسترش کسب و کار ما، ما از دوستان بیشتر استقبال می کنیم

تیم تحقیق و توسعه


آموزش یک دوره اصلی برای همه اعضای است و ما آموزش های مختلفی برای کمک به بهبود توانایی های ما و زیبایی زندگی به ما ارائه می دهیم. ما زمانی که ما در حال یادگیری و مطالعه با هم هستیم، گنج می بریم.

تیم ما

در ابتدای هر ماه، اهداف خودمان را تعیین می کنیم و جوایز را از پیش تعیین می کنیم. اگر هر گروه به اهداف خود دست یابند، می توانند پاداش های خود را که تنها برنده باشد، لذت ببرند. فعالیت های در فضای باز رنگارنگ از زندگیت لذت ببر!

مخاطب

نشانی: 17G، ساختمان Kechuang، پارک Innovation Technology Quanzhi، Houting Maozhoushan پارک صنعتی صنعتی، انجمن Houting، خیابان شجین، منطقه Baoan، شنژن

آدرس کارخانه:17G، ساختمان Kechuang، پارک Innovation Technology Quanzhi، Houting Maozhoushan پارک صنعتی صنعتی، انجمن Houting، خیابان شجین، منطقه Baoan، شنژن